ÇANAKKALE GEZİ TUR

Yeni Abideler Turzim olarak Çanakkale' de bulunan yerel bir firmayız. İşletmemiz Çanakkale ruhunu taşımakta olup kültürel ve tarihi kimliğimize sonuna kadar sahip çıkmayı amaçlamaktayız. Bu ideal eşliğinde yıllardır Çanakkale Şehitlik Turları düzenleyip hem Çanakkalemizi hem de Şanlı Türk Tarihimizi sizlere tanıtma ve aktarma olanığı bulmaktayız.

Çanakkale Şehitlik Turu Çanakkale merkez çıkışlı olup her gün düzenlenmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan, alanında özel yetişmiş Profesyonel Rehberlerimiz ve Alan Klavuzlarımız eşlinde Çanakkale Şehitliklerini siz ziyaretçilerimize gezdirmekteyiz. Kendi işletmemize dahil olan özel araçlarımız sayesinde ulaşım sorunu yaşamazsınız. Sizin için düzenlediğimz Şehitlik Turu sayesinde Çanakkale Savaş Alanlarını rahatça gezip öğrenebilme imkanınız bulunmakta olur, ulaşım, rehber, yemek gibi sorunları düşünmezsiniz hepsini sizin için biz ayarlarız. Gelibolu yarım adasında sizin için en uygun fırsatları sunmaya çalışıyoruz.

Çanakkale Şehitlik Turları dışında yaralanabileceğiniz Çanakkale Çıkışlı Turlarımız da mevcuttur. Günübirlik Turlar ve Konaklamalı Turlar olarak değişmektedir. Ayrıca Gruplara ve ailelere özel hazırladığımız sizin istekleriniz doğrultusunda olan turlarımız da mevcuttur. Bizimle iletişime geçin sizin için en uygun fiyatlı istediğiniz turu ayarlayalım.

ÇANAKKALE GEZİ TUR
İsmet Paşa Mahallesi Cumhuriyet Meydanı no: 4/AA Eceabat Çanakkale 17900
0 286 213 12 29
yeniabidelertur@gmail.com
www.canakkalegezitur.com ©
X